فروشگاه اینترنتی ویترینال
دسته بندی ها
  سبد خرید
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  ترمیم کننده پوست

  38,000تومان
  کرم شترمرغ پرمون، ژل شستشوی صورت
  
  هدیه: کرم ترمیم کننده هربکس

  کرم شترمرغ پرمون

  کرم شترمرغ پرمون تهیه شده از روغن شترمرغ خالص، سرشار از اسیدهای چرب غیر اشباع از خانواده امگا (۳،۶ و ۹) و تری گلیسیریدها می باشد. این کرم به حفظ سلامت لایه های زیرین پوست کمک کرده و از طریق منافذ پوست کاملاً جذب می شود. کرم شترمرغ پرمون بدون ایجاد چربی اضافی، باعث تنظیم و حفظ رطوبت پوست به مدت طولانی می گردد. روغن شتر مرغ موجود در کرم شترمرغ پرمون دارای انواع ویتامین ها و دارای اسیدهای چرب امگا ۳ ، امگا ۶ ، امگا ۹ می باشد . در واقع کار اسیدهای چرب ساختن پروتئین است. روغن شتر مرغ به علت داشتن مواد غنی پروتئین یک محصول مناسب برای از بین بردن چین و چروک ، ترمیم زخم ها و سوختگی ها مفید می باشد .

  همچنین محققان یکی از خاصیت های مهم روغن شترمرغ را برای جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست می دانند . روغن شتر مرغ به علت داشتن مقدار زیاد اکسیژن ، باعث افزایش گردش خون در سطح پوست می شوند ، و به همین دلیل قسمت هایی از پوست که نیاز به ترمیم دارند با اکسیژن رسانی به موقع زودتر ترمیم می شوند .

  مالیدن روغن شتر مرغ بر روی ناحیه ای که درد میکند باعث تسکین درد می شود. استفاده از ان به طور روزمره ،خاصیت درمانی داشته و باعث بهبود درد می شود . این روغن منافذ پوستی  رامسدود نمیکند بنابراین تنفس پوست را مختل نکرده و باعث کاهش درد و درمان دردهای ناشی از ارتروز ، رماتیسم می شود. محققان فرانسوی روغن شتر مرغ را یک تسکین دهنده قوی برای انواع دردها ، ترمیم زخم ها و سوختگی ها ، جلوگیری از افتادگی پوست ، برطرف کردن سیاهی بدن و درمان چین و چروک دانسته اند.

  کرم ترمیم کننده و ضد حساسیت هربکس

  کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده پوست هربکس به طور عمیق به پوست رطوبت رسانده و آن را ترمیم می نماید. هم چنین، وجود عصاره کالاندولا، عسل طبیعی و روغن زیتون در فرمولاسیون این محصول ضمن تغذیه عمیق پوست، باعث لطافت و جوانی پوست می گردد و پوست را در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می نماید.بعضی از افراد در شرایط هیجانی خاص مثل خشم ، ترس و … در مواجهه با سرما و گرمای شدید، به دنبال انجام فعالیت بدنی یا مصرف غذاهای تند و پر ادویه دچار قرمزی صورت می‌شوند.
  گاهی سرخی پوست، یک یافته نژادی و ژنتیکی است، به این معنا که افراد یک خانواده یا یک نژاد خاص، گونه‌ها و صورت سرخ دارند. پوست‌های روشن نسبت به آفتاب بسیار حساس است و سریعاً سرخ می‌شود. مصرف بعضی داروها به‌طور خاص ممکن است موجب تشدید یا بروز قرمزی صورت در افرادی که زمینه آن را دارند، شود.
  شست‌وشوی مکرر صورت با صابون و خشکی بیش‌ازحد صورت می‌تواند باعث خشکی و التهاب و سرخی صورت شود. این خشکی و سرخی گاهی نه در اثر شست‌وشو، بلکه به‌صورت اولیه و به‌خصوص در کودکان دیده می‌شود.
  بسیاری از فرآورده های آرایشی بهداشتی از جمله صابون‌ها، عطرها و مواد آرایشی که حاوی مواد موثره شیمیایی هستند ممکن است باعث ایجاد واکنش حساسیتی و قرمزی پوست شوند.
  حالتی مشابه و معادل با شوره کف سر وجود دارد که در نواحی چرب و سطحی صورت رخ می‌دهد و با قرمزی، خارش و پوسته‌های شبیه شوره سر همراه است. این حالت با درمان مناسب قابل ‌کنترل است.
  همچنین می توان به موارد کمتر شایعی از حساسیت های پوستی اشاره کرد که در آن یک بیماری پوستی یا داخلی خاص، موجب سرخی دایم ،متناوب ، موضعی یا کل پوست صورت می ‌شود.
  از این موارد می‌توان به جوش های غرور جوانی، تغییرات دوران یاسگی و اختلالات هورمونی، مشکلات تیروئید و غدد بعضی انواع بیماری‌های رماتیسمی، سرطان‌ها و بسیاری بیماری‌های دیگر اشاره کرد.
  کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده پوست هربکس به ‌طور عمیق به پوست رطوبت رسانده وآن را ترمیم می‌کند.
  کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده پوست هربکس عصاره کالاندولا، روغن ‌زیتون و عسل است و عسل موجود در آن ترمیم‌ کننده، آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضدالتهاب است.
  عصاره کالاندولا نیز ترمیم ‌کننده، ضدعفونی ‌کننده و ضدالتهاب است و برای اکثر مشکلات پوستی و بریدگی‌ها استفاده می‌ شود.
  مواد آنتی‌اکسیدان و ویتامین‌های موجود در کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده پوست هربکس از ایجاد رادیکال‌های آزاد و فرآیند اکسیداسیون در سلول‌های پوستی جلوگیری و کمک می‌کند عوارض پیری دیرتر ظاهر شود.
  کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده پوست هربکس اثر ضدالتهابی قوی دارد، بنابراین اگر پوست شما بسیار حساس و اغلب قرمز است این محصول کمک شایانی به تسکین آن می ‌کند.
  به شما و به ویژه بانوانی که « پس از اصلاح و اپیلاسیون» با قزمزی ، خارش و حساسیت پوستی مواجه می شوند ، پیشنهاد می کنیم حتما از کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده پوست هربکس ، استفاده کنند.

  ژل شستشوی صورت هربکس

  لوسیون شستشوی صورت هربکس قویترین لوسیون شستشوی پوست های چرب، آکنه ای، حساس و مختلط می باشدکه آکنه و جوش های سرسیاه را درمان می کند. فرمولاسیون انحصاری این محصول به دلیل وجود ترکیبات گیاهی ضدآکنه، حساسیت های پوستی و قرمزی را از بین می برد. این محصول همچنین سبوم پوست را کاهش داده و از بسته شدن منافذ پوست جلوگیری می کند.

  فروشگاه اینترنتی ویترینال